2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı Covid-19 Pandemisi nedeniyle uzaktan eğitim süreciyle başladı.

İlköğretim

Öğretmenlerimiz, yeni eğitim öğretim yılına bağımsızlığımızın sembolü olan İstiklal Marşı’nı okuyarak başlangıç yaptı. Okul müdürümüz Caner BAYSAL, yeni eğitim öğretim yılının bizim için büyük bir değer taşıyan öğrencilerimizden eksik şekilde başlayacağını fakat öğrencilerimizin her türlü teknolojik imkân kullanılarak bu süreçte eğitim öğretimine uzaktan eğitim ve canlı derslerle devam edeceğini belirtti. Okul müdürümüz Caner BAYSAL 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyerek sağlıklı ve huzurlu günlere kavuşma temennisinde bulundu.

İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Kayhan ÇELİK’in hazırladığı öğretmenlerimizden oluşan kısa videoda öğretmenlerimiz eğitim, çağdaşlaşma ve pandemi sürecinde “Kurallara Uyulsun Okullara Dönülsün” sloganına değindiler.

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız vardır, çalışkan olmak.” sözünü unutmayarak tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyoruz.