WhatsApp Image 2018-12-14 at 14.21.30
Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kültür-Edebiyat ve Kütüphanecilik Kulübü öğretmenlerinin danışmanlığında okulumuz öğretmenlerinin ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu “24 Kasım Öğretmenler Günü” programını okulumuz konferans salonunda kutladı.
Okulumuzun konferans salonunda gerçekleşen programımıza ÇOSB Bölge Müdürümüz Sayın Mehmet ÖZDOĞAN, Okul Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Dr. Ahmet TEMİROĞLU, misafirlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.
WhatsApp Image 2018-12-14 at 14.14.29 (4)

WhatsApp Image 2018-12-14 at 14.14.29 (3)
Programımız, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Oğuzhan NOYAN’ın yönettiği saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Okulumuz Felsefe Öğretmeni Merve ÖZER en genç öğretmen olarak günün anlamını ve önemini belirten konuşmasını yaptı. Okul Müdürümüz Sayın Caner BAYSAL yıllar boyunca yaşadığı tecrübeleri bizlere aktaran konuşmasında öğretmenliğin meslekler arasında ayrı bir yere sahip olduğunu belirterek bu ülkenin geleceği için öğretmenlerimize çok daha fazla ihtiyaç olduğunu belirtti.
WhatsApp Image 2018-12-14 at 14.14.29 (5)
Akabinde Okul Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Dr. Ahmet TEMİROĞLU konuşmasında tüm öğretmenlerin toplumda saygın bir yere sahip olduğunu ve öğretmenliğin kutsal bir meslek olarak görüldüğünü dile getirerek tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı. Konuşmaların ardından okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Kayhan ÇELİK’in okulumuz öğrencileri ile birlikte hazırladığı öğretmenler günü ile ilgili video izlendi. Programımız Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerimizden Kayhan ÇELİK’in ve Nebahat ŞAŞMAZ’ın hazırladığı 24 Kasım Oratoryosu, Kimya Öğretmenimiz İzel AKGÜN’ün önderliğinde öğretmenlerimiz tarafından sahnelenen halk oyunu gösterisi ve Mesleki Gelişim Öğretmenimiz Mehtap TOPÇU ile öğrencilerimizin seslendirdiği türkülerle sona erdi.
WhatsApp Image 2018-12-14 at 14.14.29 (2)