[quote align=”center” color=”#999999″]Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi, yönetim kurulu okulumuzu ziyaret etti.[/quote]

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Mehmet Küçük, beraberindeki heyet ile birlikte Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Bağlar ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Zenginal da hazır bulundu. Çerkezköy’ü sanayi bölgesi olması sebebiyle maddi olanakları geniş bir bölge olarak niteleyen Mehmet Küçük, “Çerkezköy’e bu yönüyle imrenen birçok bölge müdürlüğü var.” dedi.

Yapılacak teknik lise ile ilgili ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan’dan bilgi alan Genel Müdür Küçük, “Yapılacak olan okulun 16 bin metre kare gibi inşaat alanı var. 24 derslikli olarak düşünülen okulun en az 40 derslikli olması gerekir. Proje revize edilip, derslik sayısı artırılmalıdır’’ ifadelerini kullandı.

Çerkezköy OSB’nin okul projesini hayata geçirecek olmasından övgüyle söz eden Küçük, “ÇOSB’u tebrik ediyorum. Türkiye’de örnek olacak şekilde teknik liseler ile ilgili kanun çıkar çıkmaz hemen atağa geçip bu okul için düğmeye bastılar.” dedi.