Okulumuz Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 9. Dönem mezunlarını, Okulumuz Abdülrezzak Sancak Konferans Salonu’nda yapılan “Mezuniyet Töreni” ile uğurladı. Mezuniyet Töreni’ne Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Halil VARDI, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi  Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Eyüp SÖZDİNLER ve üyeleri, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Dr. Ahmet TEMİROĞLU, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Natan YAKUPPUR, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Sayın Fatma Çiğdem BAYKAL, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Sayın Müdürü Behçet YAZICIOĞLU, Okul Müdür Yardımcıları Mutlay SAMANCİ, Fuat ÖZBAY, Mustafa BAYRAM ve Sinem ÇETİNKAYA, okulumuzun Değerli Öğretmenleri, Değerli öğrenci velilerimiz ve okulumuzun öğrencileri katıldı.

Sunuculuğunu Okulumuz Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Tugay ÖZALP’ın ve Okulumuz Coğrafya Öğretmeni Mümine Nas AYDOĞDU’nun yaptığı “Mezuniyet Töreni”miz Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Behçet YAZICIOĞLU konuşmasını, gerçekleştirdi.

Mezuniyet Programı’mız, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Dr. Ahmet TEMİROĞLU’nun öğrencilerimize öğütlerini içeren konuşması ile devam etti.  Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Natan YAKUPPUR, Günün Anlam ve Önemini belirten konuşmasını gerçekleştirdi.  2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezunlarının Video Gösterimi ile devam eden programımız, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezunlarının Flama Devir Teslimi ile devam etti. 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Anadolu Teknik Programı Okul Birincisi Ayşenur DURAN ve Anadolu Meslek Programı Okul Birincisi Nehir KOÇ, mezuniyet konuşmalarını gerçekleştirdikten sonra, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Eyüp SÖZDİNLER, okul birincilerimiz Ayşenur DURAN’ın ve Nehir KOÇ’un mezuniyet kütüğüne plaketlerinin çakılmasından ardından, mezuniyet belgelerini ve hediyelerini takdim ettim etti. Mezuniyet Programı’mız, 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezunlarının Kep Atma Seramonisi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

Tüm mezun öğrencilerimize ileri hayatlarında başarılar diliyoruz.