My Post

Dünya genelinde ve ülkemizde görülen  COVID-19  virüsü  sebebiyle  13 Mart 2020 tarihinden itibaren ülkemiz genelinde okullarımızın uzaktan eğitim süreci başladı. Kurum olarak öğrencilerimizin sınıflarında, örgün olarak öğretim göremediği bu süre içerisinde  Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak bir uzaktan eğitim sistemi oluşturmayı  planladık.  Bu  anlamda  Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinin ve teknik çalışanlarının  da  desteğiyle  uzaktan eğitim sistemimizin oluşumunu tamamladık.

Öğretmenlerimiz bu süreçte, 2019-2020  Eğitim ve Öğretim Yılı  yıllık ders planlarından hareketle haftalık ders programlarında  belirtilen ders saatlerini dikkate alarak  teorik ve uygulamalı olan ders anlatım vidyolarını, uzaktan eğitim sistemimiz aracılığıyla öğrencilerimizle  buluşturmaya devam ediyorlar.

Uzaktan eğitim sistemimizin oluşum sürecinde  Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesine, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinin teknik çalışanlarına ve bu süreçte öğrencilerimiz için  canla, başla çalışıp bders anlatım bvidyolarını uzaktan  eğitim sistemimize kazandıran okulumuz öğretmenlerine, Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  adına  teşekkürlerimizi,  bir  borç  biliriz.

Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uzaktan Eğitim Sistemi’ne  http://egitim.cosb.org.tr:9004 adresinden ulaşılabilir.