Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önemli bir organizasyona imza attı. Öğrencilerin bugüne kadar yaptıkları ve birçok yarışmada dereceye giren projeleri ‘Bilim şenliği’ etkinliğinde görücüye çıktı.
TEKNOFEST başta olmak üzere birçok ulusal yarışmada boy gösteren onlarca proje okulun bahçesinde iki gün boyunca sergilenecek.

Bilim şenliği için hazırlanan açılış törenine ise katılım oldukça yoğundu. Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır, Kapaklı ilçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve ÇOSB Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, ÇOSB Bölge Müdürü F. Çiğdem Baykal ve Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü B. Behçet Yazıcıoğlu’nun yanı sıra çok sayıda firma temsilcisi katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende okulun folklor ekibi bir gösteri yaptı. Gösterinin ardından; birer konuşma yapan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Temiroğlu ve Okul Müdürü B. Behçet Yazıcıoğlu öğrencilere tavsiyelerde bulunarak başarılar diledi.

1. Bilim Şenliği Programı’mızda ve etkinliğimizde emeği geçen tüm öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamlarını diliyoruz.