28 kategoride 20000’nin üzerinde kitabın bulunduğu QR Kütüphane platformu hizmeti, Özel Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine sunulmaya başlanmıştır. Bunun yanı sıra ÇOSB bünyesinde yer alan iş yerlerindeki personel ve elemanların da kullanabileceği bir yapıya dönüştürme kurumumuz tarafından planlanmaktadır.

QR Kütüphane Nedir?

Zaman, hayatın her evresinde önemli bir paya sahiptir. Telafisi olmayan, insana eksi ve artılarını kazandıran “zaman” kavramına hangi alışkanlıkları sığdırıyoruz?

Değişen ve gelişen dünyada çocuklarımızın okuyarak daha bilinçli birer birey olma yolunda onlara eşlik edecek olan QR Kütüphane, öğrencilerimizin hem okuyup hem de ödüller kazanabileceği; veli ile öğretmenlerin de günlük/haftalık/aylık ve dönemlik olmak üzere okuma performansı analizlerini görebileceği bir dijital okuma platformudur.

QR Kütüphane sisteminden faydalanarak istediğiniz kitabı telefondan, tabletten ve bilgisayar üzerinden anında okuyabilirsiniz. Hayal dünyanıza farklı bir boyut kazandırmak, hafızanızı güçlendirmek ve kelime dağarcığınızı çoğaltmak için gelin birlikte kitap okuyalım.

QR kütüphane nasıl çalışır?

IOS ve Android tablet ve telefonlarınızdan QR Kütüphane uygulamasını indirerek kurumlara özel olarak tanımlanan kullanıcı bilgileri ile birlikte giriş yapabilir, kitap okumaya başlayabilirsiniz.

ÇOSB bünyesinde yer alan iş yerlerindeki personel ve elemanların bu platformdan faydalanabilmesi için ekte bulunan formu doldurup egitim@cosb.org.tr adresine göndermesi rica olunur.

EK1

Okulumuzda QR Kütüphane Uygulaması

IMG_6146

IMG_6152

IMG_6165

IMG_7176

IMG_7182